Wróć

Komentarze

Skomentował Sarna |

Porażka dyrekcja tego szpitala rada nadzorcza przytakuję wszystkiemu co złe przyczynia się do upadłości ludzie mieszkający w Ciechanowie i okolicach co dyrekcja chcę zrobić ze szpitalem gdzie będziemy się leczyć i kto będzie nas leczył Zastanówmy się dlaczego personel ucieka Dlaczego interniści opuścili ten szpital i wielu innych lekarzy i pielęgniarki po prostu tam nie da się pracować.

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 9 i 4?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: