Wróć

Komentarze

Skomentował Marta |

To już niestety standard w naszym mieście, a P., młodszy inspektor Andrzej Gaczyński nie raz składał sprzeczne, żeby nie powiedzieć fałszywe oświadczenia. Aż dziw, że jeszcze nie poniósł odpowiedzialności za swoją wybujałą fantazję. Tą anomalią czasową powinna zająć się prokuratura – jako składanie fałszywych zeznać czy fałszowanie dokumentacji służbowej; podpada pod Art. 233. KK.

Skomentował Artur Radomski |

widzę, że ludzie o czym pisać nie mają. tutaj powódź,drzewa latają.

A mnie ma obchodzić czy ktoś dostał 50zl mandatu czy nie
Żenua

Skomentował brawo |

Pan Adamiak nie grzeszy skromnością. Dobrze, że takie artykuły powstają. Dzięki takiemu pokazywaniu opinii publicznej jeśli tacy ludzie nie nauczą się pokory to przynajmniej pozorami nie będą ludziom oczu mamić.
Dziękuję i BRAWO!

Skomentował Bogusław Adamiak |

Moze to zbieg okolicznosci, moze zbieg nazwisk, w koncu nie jednemu psu Burek na imie, ale moj ojciec nazywał sie Stefan Adamiak,pochodził z Ciechanowa, po wojnie mieszkał w Krakowie, gdzie tez ozenił sie i pracował, babci , czyli jego matki nie znałem , bo ona nie chciała mnie widziec, czemu nie wiem, musiła byc po prostu wredna zeby swojego wnuka nawet nie chciec poznac , takie mam wspomnienia z nazwiskiem Adamiak z Ciechanowa.

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 4 i 2?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: