Wróć

Komentarze

Skomentował M |

Czy już ogłoszono oficjalną listę projektów BO?

Odpowiedział RR

Oficjalny komunikat będzie wtedy gdy zdecyduje urzędnik, że to już czas. Wiedza o tym, które projekty się zakwalifikowały już jest. Znamy też już numery poszczególnych projektów na kartach do głosowania.
Tym razem było losowanie (o to wnioskowali społecznicy) więc projekt radnego nie będzie pierwszy na liście. Ba, projekt radnego został przez komisję odrzucony. ;)
Pozdrawiam

Skomentował Agnieszka |

Panie Norbercie Orłowski ma pan tupet żeby wstawić taki artykuł o osobie która dla mieszkańców zrobiła dużo i nadal robi! Kto wcześniej starał się ogarnąć kąpielisko na Krubinie!? Robienie sobie zdjęć to chyba nic złego, a może pan zazdrości! Widać, że co nie którym osobom przeszkadza to, że się coś robi i dzieje w mieście! No cóż zawiść, zazdrość jest i będzie! wiem jedno mój głos i nie tylko mój pan radny ma na pewno.

Odpowiedział RR

Pani Agnieszko, "tupet" nie ma tu nic do rzeczy. To ocena przy spojrzeniu z zewnątrz. Być może pani, patrząc przecież z perspektywy członka zarządu osiedla, ma ten obraz inny. Ma pani do niego prawo. Zła ocena pracy radnego to też, w pewnym sensie, swoisty "minus" dla Zarządu Osiedla. Czasami jednak taki krok wstecz i spojrzenie z perspektywy pozwala na ciekawsze obserwacje.
Swoją ocenę nieskuteczności tego radnego podtrzymuję. Przy tej ilości narzędzi do dyspozycji radnego to na osiedlu dzieje się tyle co kot napłakał. Gdyby nie to zawłaszczanie budżetu obywatelskiego to i na Krubinie nic by się zapewne nie działo. Czy są gorsze pod tym względem osiedla? Zapewne tak.
Czy są radni, którzy wykazują się podobną indolencją w kwestii aktywności obywateli i w kwestii budowy społeczeństwa obywatelskiego? Jacyś są. Niewielu. Nie wiem czy to panią pocieszy ale radny Brzozowski, wedle mojej oceny oczywiście, wcale nie zyskuje, gdy się przyjrzeć jego aktywności w komisjach, w których uczestniczy.
Pozwoli pani, że jednak pozostanę przy swoim zdaniu o nieudolności tego radnego.

A tak na marginesie: Czy Zarząd Osiedla dostrzega problem braku sanitariatów na kąpielisku? Myślę, że aktywność w tym zakresie byłaby dla odwiedzających kąpielisko zdecydowanie bardziej pożyteczna niż obrona nieudolnego radnego. Dorosły jest. Sam się umie obronić. ;)

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 4 i 5.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: