przez RR (0 komentarzy)

Konferencja prasowa posła Marka Opioły na peronie ciechanowskiego dworca

Zatrzymać ekspres w Ciechanowie - podsumowanie akcji

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami poseł Marek Opioła w mroźny wtorkowy poranek (15.11.2011r.) zorganizował na dworcu w Ciechanowie konferencję prasową.
Poinformował w jej trakcie o wynikach akcji społecznej pod nazwą "zatrzymać ekspres w Ciechanowie".
Celem akcji, przypomnijmy, było zebranie podpisów mieszkańców pod petycją o uwzględnienie dworca w Ciechanowie jako przystanku dla pociągów typu ekspres.
"Udałem się do prezesa PKP Intercity pana Janusza Malinowskiego" - mówił Poseł Opioła - "od którego otrzymałem zapewnienie, że ekspresy będa stawały po remoncie w Ciechanowie."
"To duży sukces wszystkich, którzy poparli naszą akcję społeczną, mieszkańców miasta ale i okolicznych powiatów."
Planowany termin uruchomienia pociągów ekspresowych zatrzymujących się w Ciechanowie, według informacji Pana Posła, to rozkład na lata 2014-2015.
"Było ponad 2000 podpisów, które osobiście złożyłem ale Pan Prezes równiez otrzymywał podpisy bezpośrednio, gdyż taka była formuła akcji."
Zapewnienia że "nie była to petycja polityczna, partyjna, nie była to akcja Marka Opioły a akcja społeczna" przyjmujemy ze zrozumieniem i nadzieją, że takich akcji społecznych będzie więcej.
Ufamy, że Pan Poseł wspierał będzie też inne akcje społeczne, które nieść będą korzyść mieszkańcom naszego miasta i regionu, nie tylko te które w swoim szyldzie będą miały dość rozpoznawalną już fryzurę.
A za tę akcję - brawo Panie Pośle.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 8 plus 6.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to:

przez Stefan Żagiel

Gazetowa rywalizacja

Miło patrzeć, jak pięknie rozwija się współzawodnictwo między samorządami powiatu i miasta Ciechanowa, zwłaszcza w dziedzinie kultury i rozrywki.

+

przez RR

Pożywka dla buty

W "Przeglądzie", który czytam systematycznie, ciekawy felieton Krzysztofa Mroziewicza pt. "Buta u władzy".

+