przez RR (0 komentarzy)

Co robisz w ferie?

Dla zainteresowanych aktywnym spędzeniem czasu młodych mieszkańców naszego miasta Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej "STUDIO" przygotował liczne atrakcje.
Radiowe studio, gry, filmy, piosenki, konkursy i program młodzi mówią NIE narkotykom, alkoholowi, papierosom. To tylko niektóre z organizowanych aktywnych form wypoczynku.
Uczniowie ciechanowskich szkół, w ramach akcji "Ferie zimowe w mieście" mogą skorzystać z nich w godz. 10.00 - 14.00 w dniach od 17 lutego do 28 lutego 2014 r.
Dla jeszcze lepszego dopasowania oferty do wieku dzieci akcję podzielono na dwa etapy:
- od 17.02.2014 do 21.02.2014 dla 40 osób w wieku od 7 do 12 lat,
- od 24.02.2014 do 28.02.2014 dla 40 osób w wieku od 13 do 15 lat.
Więc, jeśli chcesz poznać historię naszego miasta, działanie ciechanowskiego samorządu, zwiedzić Pałac Prezydencki i Belweder, pobawić się na kuligu z pieczonymi kiełbaskami, wziąć udział w zabawie „Karnawałowe maski”, zajęciach integracyjnych albo kulinarnych czy pokazach tanecznych, to zapisz się jak najszybciej.
Koszt uczestnictwa wynosi 80 zł od osoby, za jeden tydzień uczestnictwa. Wpłatę należy uiścić przy zapisie w siedzibie Ośrodka (ul. 17 Stycznia 56 A, tel.: 23 672 55 04)
Zapisy będą prowadzone do dnia 13 lutego 2014r.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 1 i 2.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: