przez RR (0 komentarzy)

Doda wzięła ślub kościelny

Jak poinformowała na Instagramie nasza krajanka, Dorota Doda Rabczewska,  jest znowu zamężna. Niby po raz kolejny, a jakby po raz pierwszy. Tym razem piosenkarka wzięła bowiem ślub kościelny.

Jak donosi plotek.pl podobno Nowożeńcy zafundowali niespodziankę nie tylko fanom Dody ale i... gościom weselnym. Do ostatniej chwili w tajemnicy trzymano prawdziwy cel zebrania w Hiszpanii rodziny i przyjaciół. Ponoć do ostatniej chwili dosłownie nikt z gości nie wiedział, że piosenkarka w sobotę, 15 kwietnia, wyjdzie za mąż.

Wybrankiem Doroty jest wieloletni przyjaciel Emil Stępień.

Młodej Parze oczywiście życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Jaka jest suma 7 i 9?
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: