przez RR (0 komentarzy)

W finale o tytuł Miss Mazowsza 2012 walczyło dwanaście dziewcząt z Mazowsza

Konkurs Miss Mazowsza 2012 rozstrzygnięty

W finale o tytuł Miss Mazowsza 2012 walczyło dwanaście dziewcząt z Mazowsza. Ostatecznie koronę zdobyła blondynka o ujmującym usmiechu - Sandra Traczyk (Przasnysz, 18 lat, 174cm, 90-63-90). Zdobyła również tytuły Miss Radia Oko i Miss Marki Desiree Exclusive.
Tytuł pierwszej Vice Miss przypadł w udziale Joannie Kościak (Warszawa, 21 lat, 174cm, 87-62-90) a drugiej Vice Miss - Klaudii Wiśniowskiej (Warszawa, 20 lat, 173cm, 85-60-88).
Miss Internautów została  Weronika Wawro (Płock, 19 lat, 171cm, 86-62-88).
Wszystkim paniom serdecznie gratulujemy a za Sandrę trzymamy kciuki w walce o koronę Miss Polski.

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy dodać 2 i 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: