przez RR (0 komentarzy)

Ruszyły prace przygotowawcze do uruchomienia sztucznego lodowiska

Tam na razie jest klepisko ale będzie ... lodowisko

Dzisiaj zaczęły się prace przed Halą Sportową. Pojawiły się wywrotki dowożące żwir, który posłuży do zniwelowania spadku betonowego parkingu i wyrównania terenu by przyszłe lodowisko "trzymało poziom".
Potem warstwa mat izolujących i rurki z glikolem. Dopiero na takim podłożu można "kłaść" lodową 5-8 cm warstwę.
Wszystko zostało zaplanowane. Za bilet zapłacimy 5,10zł (dzieci - 2,60zł) a za łyżwy 6,10zł/h. Lodowisko będzie czynne od 9:00 do 21:00 z przerwami na odbudowę nawierzchni.
Zatem wszystko wiadomo. Nie wiadomo jedynie czy zima dopisze w tym roku.
W to, że będzie to niewątpliwa atrakcja w przysypanym śniegiem Ciechanowie raczej nie wątpimy.
Byle dało się do lodowiska dojechać odśnieżonymi drogami a lód nie był tępy i miękki.
Nie od dziś wiadomo bowiem, że trzeba być bystrym, a i twardym czasem się przydaje ;)

Wróć

Komentarze

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 5 plus 7.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: