Wróć

Komentarze

Skomentował Mieszkaniec |

To, że poprzeczka uległa złamaniu, to nie wina konstrukcji lecz młodzieży... sam widziałem jak leżało na tym hamaku 6 osób, a kolejna osoba bujała wszystkich, aż hamak pękł. Zadowolona z siebie młodzież przeszła na kolejny hamaczek 😏. Co do reszty w tym artykule nie mogę się wypowiedzieć, więc zawierzę opinii.

Skomentował mieszkaniec II |

Kolejny, bardzo wnikliwy materiał o naszym mieście. Dobra dziennikarska robota, gratulacje i czekam na jeszcze. Swoją drogą szkoda,że inne media ciechanowski nie podejmują takich tematów, strach przed utratą ogłoszeń z Ratusza i Starostwa??

Odpowiedział RR

Dziękuję, w imieniu swoim i autora. Staramy się jak możemy.

Skomentował marek |

Pierwszy raz jestem na tej stronie ale artykuł o hamakach elegancki.

Odpowiedział RR

Dziękuję... i zapraszamy częściej.

Dodaj komentarz

Prosimy obliczyć 2 plus 4.
Ktoś niespełna rozumu (czyt. urzędnik z Brukseli) wykombinował, że skoro on jest durny, to inni ludzie też, i muszę każdego odwiedzającego poinformować, że każda przeglądarka używa ciasteczek, a jeśli zostawisz swój email w formularzu komentarza, to strona go zapisze. Ależ to niebywałe. Normalnie szok...

A wiesz, że jak napiszesz coś w komentarzu, to zostanie to opublikowane? No i pojawi się jako komentarz! No to Cię pewnie zaskoczyło. Dobrze, że takich mądrych urzędników mamy, bo bez tej informacji wcale byś o tym nie wiedział. Podobnie jak o tym, że jeśli zaznaczysz chęć informowania o nowych wpisach, to adres e-mail zostanie zapisany i dostaniesz na niego... informację o nowych wpisach. Zaskoczony?

Zainteresować Cię może jeszcze to: