Czy posłowie PiS wierzą w zamach smoleński? Czy Macierewicz skłócił naród?

Wiceszef PO Cezary Tomczyk stwierdził, że "99 procent posłów PiS nie wierzy w żaden zamach". I że Macierewicz "powinien trafić na śmietnik historii, bo skłócił naród w kwestii zamachu smoleńskiego". Sprawdzamy, co się da i wychodzi nam prawda i wątpliwość . Cezary Tomczyk w Politycznym Grafitti w poniedziałek 5 grudnia 2022 komentował doniesienia  TVN24,  że […] Artykuł Czy posłowie PiS wierzą w zamach smoleński? Czy Macierewicz skłócił naród? pochodzi z serwisu oko.press.
+

Czy w Sejmie odbędą się antyukraińskie spotkania młodych? Organizuje je młodzieżówka partii Brauna

Młodzieżówka Konfederacji Korony Polskiej organizuje „zimowy wyjazd integracyjno-szkoleniowy” dla młodzieży. Z informacji o gościach wydarzenia wynika jasno, że będą tam szerzone treści antyukraińskie, prorosyjskie i antyszczepionkowe. Spotkania te mają odbyć się w… Sejmie. . Konfederacja Korony Polskiej to partia Grzegorza Brauna, stanowiąca część skrajnie prawicowej Konfederacji. Ugrupowanie to niedawno założyło swoją młodzieżówkę – Koronę Młodych. […] Artykuł Czy w Sejmie odbędą się antyukraińskie spotkania młodych? Organizuje je młodzieżówka partii Brauna pochodzi z serwisu oko.press.
+

130 obywatelskich sposobów, jak obniżać rachunki za energię. Czy politycy z tego skorzystają?

Reprezentatywna grupa stu losowo wybranych obywateli wypracowała spójny i długofalowy plan obniżania w Polsce kosztów energii. Są za rezygnowaniem z paliw kopalnych i za przebudową państwa tak, by pomogło wszystkim oszczędzać energię i taniej ją produkować. Doraźne rozwiązania odrzucili . Propozycje są kompleksowe i spójne. Pierwsza reakcja, gdy się je czyta: administracja i politycy nie […] Artykuł 130 obywatelskich sposobów, jak obniżać rachunki za energię. Czy politycy z tego skorzystają? pochodzi z serwisu oko.press.
+

„Tak powstają święci”. Rydzyk o biskupie ukaranym przez Watykan za tuszowanie pedofilii

Tadeusz Rydzyk podczas 31. urodzin Radia Maryja w Toruniu pozdrowił i wyraził żal z powodu nieobecności bp. Stanisława Napierały. "Dla mnie to są współcześni męczennicy" – powiedział o ukaranym przez Watykan hierarsze . Radio Maryja w sobotę 3 grudnia świętowało 31. rocznicę powstania. Na imprezie urodzinowej w hali sportowo-widowiskowej Arena w Toruniu, oprócz kilku tysięcy wiernych, […] Artykuł „Tak powstają święci”. Rydzyk o biskupie ukaranym przez Watykan za tuszowanie pedofilii pochodzi z serwisu oko.press.
+

Przysięga Wojskowa w 5 MBOT

W sobotę 3 grudnia na terenie koszar 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Ciechanowie odbyła się kolejna przysięga wojskowa. W tej doniosłej chwili dla nowych żołnierzy uczestniczyło grono przybyłych gości. Obecny był senator RP Jan Maria Jackowski wraz z przedstawicielami samorządu i oficerami służb mundurowych i organizacji patriotycznych. Obecne były też rodziny żołnierzy składających przysięgę. […]
+